Menu

Kafede tanıştım arabada siktim

Merhaba arkadaşlar, İsmim Ömer 25 yaşındayım.
Fazla uzatmadan uzun hikayemi özetleyerek yazıcam size. Geçen hafta (tam üzerinden 1 hafta geçti) işten çıkıp yorgun argın bir kafeye gidip çay içeyim diye evin yakınlarında bir cafeye oturdum. Saat akşam 9 gibiydi galiba. Kafe fazla kalabalık değildi. Tam karşı-yan masamda oturan tek bir kız sürekli elinde telefon uğraşıyordu, güzel ve fit bir kızdı. Dikkatim direk kıza doğru yönelde, ister istemez antemlerimi ona yönelttim.
Bir türlü kızın ilgisini çekemiyorumdum, aradan 1-2 saat geçmiş taş çatlasın bir kaç defa kızla göz göze gelmiştim. Normalde bu saate kadar oturmazdım bile fakat bir ümit oturdum onu bekliyor çay üstüne çay içiyordum. Bir sigarayı yakıp diğerini söndürürken akrep yelkovanı kovaladı ve saat 12 oldu.

Sigaram bitmiş, bir bahaneyle kızın olduğu masaya yönelmiştim. Merhaba deyip, karşısına oturdum kız şaşırmıştı. 1 sigaranızı alabilir miyim diye ricada bulundum. Fazla takmadan beni, paketi gösterdi. 1 sigarayı aldım ve kızı iltifatlara boğmaya başladım. 3 saattir sadece senin için burada oturuyorum ama nedendir bilmiyorum dikkatini çekemedim dedim.
Kız ile başlayan muhabbetimiz yaklaşık bir saat sürdü. Artık baya samimi iki arkadaş olmuş bir sazın aynı tellerinden çalıyorduk. Kız evde canı sıkılmış, ev arkadaşlarıda ekince tek başına bir inatla gelmiş oturmuştu. Keşke daha önce gelip otursaydın diyede karşılık verince, madem canın sıkılıyor gel arabayla gezelim diye ısrarda bulundum.
10 dakikanın içinde toparlanmış sahil yolu üzerinde arabayla geziyorduk bile. Onu bildiğim sahil kenarında ıssız bir yere götürüp denize nazır bir bankta oturur muhabbet ederiz diye ufak bir jest yaptım. Bankta otururken artık ellerimiz buluşmuş, omuzuma yaslanmıştı bile. İnceden öpmeye çalişiyor, bacaklarını okşuyordum. Fazla geçmeden artık kızı azdırmış benim ufaklığı uyandırmıştım.
Dayanılmaz bir durum içerisindeydim, kızla öpüşme koklaşma sonrası arabaya geçelim deyip arka koltuğa geçmiştik bile. Bu tenha yerde arka koltuğa yatırmış, dudaklarından memelerine kadar köprü olmuştum. İkimizde heyacanla sevişiyorduk, birbirimizi kaybetmiştik neredeyse.
1 saatin sonrasında arabadan çıkmaya cesaretimiz bile yoktu. İkimizde terden sırılsıklam olmuş, araba içerisinde oturmuş muhabbet ediyorduk. Tek gecelik bir ilişki için kesinlikle harikaydı diyebilirim.

Categories:   Seks Hikaye, Seks Hikayeleri, Sex Hikaye, Sex Hikayeleri, Sikiş Hikaye, Sikiş Hikayeleri

Yorumlar