Menu

Eşim ve komşular grup sikiş

Merhaba sevgili dostlar,
İsmim Recep 48 yaşında özel bir firmada özel şöför olarak çalışmaktayım. Sabahları erken kalkıp gecem belli olmadan sürekli patronumu şehir içi şehir dışı gezdirmekteyim. Bu yoğunluk sebebi ile akraba ve komşular ile pek görüşemezdim, genelde eşim bu açığımı kapatır ve misafir ağırlamasını o yapardı.
Bir gün haftalık toplantı için bizim evde toplanılacağını öğrendim ve izin alarak eve erken geldim. Eşimi yalnız bırakmak istemiyordum, zira sonra zamanlarda eşimle sürekli artık yeni fantezilerde sikişelim muhabbetini tartışır olmuştuk.
Sürekli üst komşuların yan komşulardan çıkmadığını kesin birşeyler çevirdiğini düşünüyorduk. Zaten gece kalabalık bir sikiş sesleri sürekli bizi uykumuzdan ediyor isteksizcede olsa bizde sevişir olmuştuk.
Şimdi üst ve yan komşumuz bize gelicek ve ne olur ne olmaz eşimi onlarla yanlız bırakmak istemiyordum.

Saat 6 gibi patronu son gideceği yere bırakıp ben arabayla yola düşmüştüm bile. Yol kenarı bir alışveriş merkezine uğramış birazda şarap almıştım. En azından tatlı bir muhabbet döner diye umut ediyordum.
Eve geldiğimde eşimle biraz göz göze bakıp arsızca gülümsedik, yıllar sonra aynı ev içinde göz göze bakıp ne demek istediğimizi bir birimizi belli ediyorduk. Eşim hazırlıkları yapana kadar bende mutfakta çok iyi yaptığım krepleri hazırlamayha başlamıştım sadece pişirmek kalmıştı.
Saat 7 gibi önce yan komşu eşi ile sonra üst komşu eşi ile eve gelmişti. Krepleri pişirip şarapları açıp hemen muhabbete başlamıştık bile.
Biraz sonra alkolün etkisi ile biraz daha mayhoşlaşmış ve muhabbetimiz de bir o kadar açık şaçık etek altına gitmişti. Üst komşum önce yoklamak için daha önce grup sikiştiniz mi diye sorunca eşimle göz göze bakıp “Aslında yapmadık ama merak etmiyorda değiliz!” deyince eşim bir anda şaşkınlıkla surat ifadesi değişmişti. Yüzü gülüyordu, tabi komşularda bir kahkaha atmış “Biz sürekli yapıyoruz!” demişti.
Tahmin ettiğimiz gibiydi yan komşular ile sürekli sikişiyorlardı, bende tahminimi doğrulamak için hemen atlayıp “Seslerinizi zaten duyuyoruz!” dedim. Kahkalara karışan muhabbetimiz sonrası “Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız böylece sevişebiliriz!” dedi. Böyle bir durum her zaman aklımda fakat aksiyona gelince donup kalmıştım, eşimin başka birisiyle sikişmesi bir yana iki güzel komşumuda sikiyor olma hissi çakralarımı açmış ve eşimle göz göze bakıp onayımızı vermiştik bile.
Biraz sonra yan komşumun eşi yanıma gelmiş ve dudaklarıma yapışmıştı bile, dönüp eşime bakmak bile istemiyordum ama oda eğlenmeye başlamıştı bile. Biraz sonra herkes eşlerini değiştirmiş ve salonda herkes öpüşüyordu bile.
Ben yan komşumun dudaklarını emiyor, bir diğer yandan dolgun memelerini okşuyordum. İnleme sesleri eminim alt komşuya kadar gidiyordur, zira 6 kişi aynı sesleri aynı anda çıkartıyordu. Çok garip bir durumda fakat çok eğleniyordum. Biraz sonra işe hızlı başlayıp komşumu kucağıma alıp üstümde sürüyordum. Zevkten çığlık çığlığa herkes inliyor, kimisi işini bitirip hemen eş değiştiriyordu.
Aradan 1 saat geçmişti ki karımla kendimi sevişirken bulmuştum, eşim bana “Nasıl eğleniyor musun?” diye sırıtmıştı. Artık daha zevkle sikişiyor karımı inim inim inletiyordum.

Categories:   Seks Hikaye, Seks Hikayeleri, Sex Hikaye, Sex Hikayeleri, Sikiş Hikaye, Sikiş Hikayeleri

Yorumlar